Country

Ramblin Talk - U Omãi Qe Dava Pulus - U Omãi Que Dava Pulus (CD, Album)

9 thoughts on “ Ramblin Talk - U Omãi Qe Dava Pulus - U Omãi Que Dava Pulus (CD, Album) ”

  1. Dua Lipa ka folur për Kosovën në intervistën e saj për CNN. Këngëtarja shqiptare ka bërë një intervistë interesante me CNN. Ndër të tjera, Dua është pyetur nëse e din domethënien e emrit të saj në arabisht.
  2. Nunca pensei que o resultado fosse tão positivo, porque não era mais do que uma brincadeira para os mais chegados — mesmo assim agradeço a conhecidos e desconhecidos todo o apoio. À medida que os anos passam, a música transmite-me cada vez mais uma sensação de bem-estar, de harmonia com a vida, com letras e melodias que, por vezes.
  3. Unë u mërzita shumë dhe prindërit më thanë që kjo histori të mbyllej aty. Ai kur e takova më thoshte justifikime të tjera. Erdhën pas një jave të më merrnin, por unë e kuptova se ata nuk më donin. Kur erdhi dhe nusja tjetër në shtëpi kishim konflikte për dhomën edhe dy .
  4. Kryeministri Rama ditën e martë bëri atë që kishte premtuar. Ai njoftoi se kishte marrë një avokat për të paditur gazetarin gjerman Peter Tiede të BILD, i cili u bë i famshëm pasi publikoi disa audio-përgjime të dosjes dhe “Sapo i kam dhënë prokurën avokatit gjerman Matthias Prinz, për nisjen e procesit gjyqësor Continue reading "“Princi” i tmerrshëm që.
  5. Siç raporton “Forbes”, Lilja u qëllua në gjoks dhe në kokë nga një mashkull ende i paidentifikuar. Që nga momenti i sulmit, policia ka marrë disa persona në pyetje. Dëshmitarët pretendojnë se kanë parë një person të sulmojë avokatin dhe ta përplasë atë në tokë para se ta gjuante me armë të paktën dy herë.
  6. Podijeli na Facebook-uPodijeli na Twitter-u Moja porodica nije prakticirala islam, tako da sam lutao i tražio sreću u svemu drugom osim u vjeri: svirao sam harmoniku, pjevao i pokušavao u svemu drugom da pronađem radost svog života. Tako je bilo sve do mojih srednjoškolskih dana. Bio sam drugi razred gimnazije i na velikom odmoru, sjećam.
  7. Nga Mero Baze Albin Kurti nuk ka fituar zgjedhjet për të ngjallur shpresat tek të gjithë ata që nuk i fitojnë dot. I ka fituar së pari për vete dhe për t’u vënë në provë për objektivat e tij. Shihet qartë se ai ka ngjallur zemërim e zhgënjim tek shumë kundërshtarë të Edi Ramës në [ ].
  8. Mar 23,  · tisrcastprepnimulfecattamadogscandio.coinfo është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur.
  9. May 01,  · Vrasja në Tiranë, gazetari Koka rrëfen skenën: Isha në tavolinë me viktimën kur u qëllua Vrasja në Tiranë/ Dëshmitarët: Autori i pamaskuar, e pyeti për emrin dhe e qëlloi Për t’u bërë pjesë e grupit të " Panorama " mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *